Zde naleznete přehled všech plánovaných i proběhlých setkání s Oldřichem Seluckým.

Plánované akce


28
ledna
2020
19:30
Kostel P. Marie Vítězné na Bílé Hoře

Oldřich Selucký ve své přednášce nahlédne za oponu důvěrně známého poetického obrazu našich Vánoc a podívá se, jak dlouhá staletí pracovala na vzniku tradice, která se každoročně vrací do našich domovů. Na místě bude možno zakoupit nejen knihu Cesta tří králů.

Proběhlé akce


29
listopadu
2019
17:00
Farní dům u sv. Mořice, Opletalova 10, Olomouc

Autorské čtení a vyprávění o sv. Anežce. Na místě bude možné zakoupit knihy autora s věnováním a se slevou. Pořádá Karmelitánské knihkupectví v Olomouci.

28
listopadu
2019
11:00
Katolický dům v Zábřehu na Moravě

Přednáška rozvine příběh přemyslovské princezny v čase velkých proměn českého království. Do knihy "Svatá Anežka, příběh české princezny", vhodné jako vánoční dárek pro nejmenší čtenáře, budou moci jejich rodiče a prarodiče nechat vepsat věnování od autora.

27
listopadu
2019
18:45
dolní sál fary v Zašové

Přednáška Oldřicha Seluckého o svaté Anežce. K zakoupení bude k dispozici kniha Svatá Anežka, příběh české princezny.

12
listopadu
2019
19:30
Kostel P. Marie Vítězné na Bílé Hoře

V den třicátého výročí svatořečení Anežky Přemyslovny, se bude ve farní místnosti při kostele P. Marie Vítězné na Bílé Hoře, konat přednáška Oldřicha Seluckého o životě svaté Anežky, její době a prostředí, ve kterém nebylo snadné jít cestou, ke které se cítila povolána. Autor také představí svou knihu určenou nejmenším čtenářům: "Svatá Anežka, příběh české princezny".

3
listopadu
2019
15:00
Kostel svatého Jana Křtitele na hoře Velíze

Na Velízu proběhne hudebně-literární pásmo, kterým si připomeneme 30. výročí svatořečení Anežky České. V krátkých vstupech načrtne Oldřich Selucký horizont života svaté Přemyslovny, návštěvníci také mohou pro své děti či vnuky zakoupit bohatě ilustrovanou knihu "Svatá Anežka, příběh české princezny" s věnováním od autora.

11
dubna
2018
11:00
Zemplínska knižnica v Trebišove

Beseda s autorem

13
října
2017
17:00
Kublov, okres Beroun

Vernisáž výstavy mých knižních ilustrací. Větší část vystaveného souboru originálů budou tvořit pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplní je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění budou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objeví). ýstava mých knižních ilustrací. Větší část vystaveného souboru originálů budou tvořit pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplní je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění budou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objeví).

8
prosince
2016
19:30
Dominikánský klášter Jilská 7a, Praha

Představení nové knihy Oldřicha Seluckého Bratr Dominik. Autor srdečně zve všechny čtenáře, příznivce a zájemce o historické události, které nepřestávají formovat naši přítomnost. Součástí večera bude uvedení do historického kontextu doby, setkání s autorem, možnost získání knihy, autogramiáda.

16
února
2016
18:00
Katolický dům, Zábřeh na Moravě

Setkání na téma: "Don Bosco a jeho doba", přednáška spojená s autogramiádou, historický horizont ke knize "Bitva na řece Pádu".