Zde naleznete přehled všech plánovaných i proběhlých setkání s Oldřichem Seluckým.

Plánované akce


Proběhlé akce


11
dubna
2018
11:00
Zemplínska knižnica v Trebišove

Beseda s autorem

13
října
2017
17:00
Kublov, okres Beroun

Vernisáž výstavy mých knižních ilustrací. Větší část vystaveného souboru originálů budou tvořit pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplní je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění budou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objeví). ýstava mých knižních ilustrací. Větší část vystaveného souboru originálů budou tvořit pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplní je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění budou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objeví).

8
prosince
2016
19:30
Dominikánský klášter Jilská 7a, Praha

Představení nové knihy Oldřicha Seluckého Bratr Dominik. Autor srdečně zve všechny čtenáře, příznivce a zájemce o historické události, které nepřestávají formovat naši přítomnost. Součástí večera bude uvedení do historického kontextu doby, setkání s autorem, možnost získání knihy, autogramiáda.

16
února
2016
18:00
Katolický dům, Zábřeh na Moravě

Setkání na téma: "Don Bosco a jeho doba", přednáška spojená s autogramiádou, historický horizont ke knize "Bitva na řece Pádu".