Zde naleznete přehled všech novinek, které byly kdy zveřejněny na těchto webových stránkách. V nich jsou nejen informace o nových knihách, ale třeba i upozornění na nové rozhovory s Oldřichem Seluckým.

Novinky


13.

prosince

2018

Rozhovor pro Český rozhlas

Oldřich Selucký se stal nedávno hostem pořadu Hovory na Českém rozhlasu Plus. Záznam vysílání, ve kterém řeč přišla nejen na knihu "Cesta tří králů", ale také na francouzský klášter, ve kterém se zrodily mnohé z autorových příběhů, si můžete poslechnout online z archivu.

26.

listopadu

2018

Vychází Cesta tří králů

Nová kniha Oldřich Seluckého pro děti je na světě! Můžete si ji koupit v knihkupectvích po celé ČR nebo objednat online i s podpisem a věnováním od autora.

17.

listopadu

2018

Cesta tří králů

Nová kniha Oldřicha Seluckého pro děti nazvaná Cesta tří králů se dostane na pulty vašich knihkupectví již za týden! Už nyní ji ale naleznete zde na webu a také si ji můžete předobjednat přímo s věnováním od autora za zvýhodněnou cenu 300Kč. Brzy také přidáme celou ukázkovou kapitolu z knihy!

17.

března

2018

Rozhovory ze Slovenska

Vloni na začátku října podnikl Oldřich Selucký cestu na Slovensku, ze které vzešly - kromě krásných vzpomínek - i mnohé zajímavé rozhovory a televizní pořady. Nyní tedy máte možnost přečíst si rozsáhlý rozhovor s autorem v internetovém deníku Postoj, celostránkový článek ve slovenských Katolíckých novinách nebo se podívat na téměř hodinový diskusní pořad vysílaný v televizi Lux.

8.

ledna

2018

Spuštění oficiálního facebookového profilu

Včera byl zveřejněn oficiální facebookový profil Oldřich Seluckého. Sledujte ho a nenechte si tak ujít nejen mnoho zajímavostí ze života spisovatele, ale také třeba ilustrace, které se do knih nakonec nedostaly!

23.

října

2017

Rozhovor pro deník Postoj

Na začátku října byl zveřejněn rozsáhlý rozhovor s Oldřichem Selucký, který byl poskytnut slovenskému deníku Postoj. Jeho celou verzi můžete nalézt na webových stránkách deníku.

23.

října

2017

Výstava ilustrací

V Kublově (okres Beroun) pod horou Velízem byla v pátek 13.10.2017 v 17.00 zahájena výstava ilustrací z knih Oldřicha Seluckého. Větší část vystaveného souboru originálů tvoří pastely na tónovaném papíře - ilustrace ke knize "Bratr Dominik". Doplňují je i nepoužité ilustrace, pro které se v knize už "nenašlo místo". K vidění jsou také některé návrhy barevných obálek knih a původní barevné ilustrace ke knize "Strážce ohně", místo kterých byly z ekonomických důvodů použity černobílé perokresby (i některé z nich se na výstavě objevují). 
28.

srpna

2017

Spuštění nových webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze těchto webových stránek. Přináší vám nejen hezčí vzhled, ale také lepší přístupnost pro mobilní zařízení.